bw-logo

Hakkımızda

Ürünlerimizi Görmek İçin

Finsa Enerji

Firmamız 2015 Yılında Çorum merkez'de kuruldu. Harmonik Reaktör İzalasyon Trafo Giriş çıkış Şok bobinleri Yük bankası yol verme dirençleri Punta kaynak Trafoları EMC Filtre ve Frenleme Direnci İmalatı yapmaktayız. Hizmet Anlayışımız en kaliteli ürünü en iyi fiyatlara üretmek.

Müşteri memnuniyeti en öncelikli esasımızdır. Kendimize özgü tasarımımız ve sürekli yenilikçi yapımızla Türkiye piyasasında sürekli devam eden etkin bir yerdeyiz.

Ürünlerimizin kalitesini verdiğimiz 2 yıl değiştirme garantisiyle teyit etmekteyiz. Kaliteyi birinci planda tutarak piyasada kısa sürede etkili bir yol almayı başardık. Kalitemizden ödün vermeden sürekli daha iyiye giderek en iyisi olmak yolunda hızla ilerlemekteyiz.

Sitedeki mevcut ürünler haricinde özel siparişlere de yanıt vererek müşterilerimize sürekli en iyi hizmeti sunmak için büyük bir azimle çalışıyoruz.

Tecrübeli bir kadro ve kaliteli işçiliğimizle sürekli ileriye dönük hizmetler sunmaktayız. İlerleyen zamanlarda daha çeşitli ürünler üreterek sizlere daha iyi ve kaliteli hizmetler sunmaya devam edeceğiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Finsa Enerji olarak hayırlı işler bol kazançlar dileriz.